Salamander Window & Door Systems
cert CWB 2014

box bluEvolution4 box salamander box narzedziownia

salamander logo

Serdecznie witamy na stronie firmy SALAMANDER Window & Door Systems S.A.

     Należymy do międzynarodowej Grupy SALAMANDER INDUSTRIE PRODUKTE (SIP). Jesteśmy producentem wysokiej jakości, nowoczesnych systemów profili okienno-drzwiowych z PCW, sygnowanych marką SALAMANDER i bluEvolution.

     Na tej stronie prezentujemy podstawowe informacje na temat naszej firmy i oferowanych przez nas produktów. Znajdziecie tu Państwo również dane kontaktowe szerokiego grona współpracujących z nami przedsiębiorstw, które produkują stolarkę otworową w oparciu o nasze systemy profilowe. Zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z tymi zakładami lub ich placówkami handlowymi, zarówno w sprawach zakupu okien i drzwi jak i doradztwa technicznego. W dziale AKTUALNOŚCI dzielimy się krótkimi informacjami  na temat bieżących wydarzeń z życia firmy.

Hasła menu oznaczone symbolemm kłódki klodka przeznaczone są dla naszych partnerów biznesowych i wymagają zalogowania się w niniejszym serwisie.

banner wloclawek1

 

UWAGA! Nasz serwis używa cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług i statystyk.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na zapisywanie plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności. Czytaj więcej…

Zrozumiałem