Co trzeba wiedzieć o pompach Bosch?

Firma Bosch Rexroth to lider na rynku, który specjalizuje się w produkcji, unowocześnianiu i wprowadzaniu różnych innowacji do pomp hydraulicznych. Marka ta posiada pełna ofertę tych urządzeń, które nadają się do zastosowania w każdej dziedzinie przemysłu.

Gdzie stosuje się pompy hydrauliczne Rexroth?

Pompy hydrauliczne tego typu znajdują zastosowanie w transporcie, w budownictwie wodnym i lądowym, w inżynierii kolejowej, przetwórstwie chemicznym, elektroenergetyce oraz w inżynierii środowiska. Bez tych urządzeń nie mógłby funkcjonować przemysł papierniczy, prasy, stanowiska badawcze oraz systemy symulacyjny. Pompy te sprawdzą się w inżynierii morskiej, przybrzeżnej i budownictwie wodnym i lądowym.

Jakie są pompy hydrauliczne Bosch Rexroth?

Inżynierowie, którzy zajmują się ciągłym unowocześnianiem pomp hydraulicznych, stworzyli urządzenia niezawodne, które są bardzo precyzyjne. Pompy hydrauliczne tej marki to pompy tłokowe osiowe, pompy zębate o różnych zazębieniach, wewnętrznych i zewnętrznych, pompy geotorowe, łopatkowe, tłokowe promieniowe, a także pompy elektrohudrauliczne. Wszystkie modele zaprojektowane są tak, aby były zgodne z innymi urządzeniami.

Bosch oferuje swoim klientom również szereg akcesoriów do pomp Rexroth. Są to zawory bezpieczeństwa, kołnierze montażowe, adaptery i wspornik, czyli wszystko co przyśpieszy instalację.

Gdzie naprawiać pompy Bosch Rexroth?

Naprawa i regeneracja pomp Bosch powinna być zlecona prawdziwym fachowcom. Manflex.eu jest serwisem, który oferuje klientom pełen wachlarz usług dotyczący pomp hydraulicznych.

Regeneracja i naprawa pomp Rexroth odbywa się na bardzo wysokim poziomie przez doświadczonych, wykwalifikowanych pracowników, a cały proces kończy się przeprowadzeniem testów potwierdzających skuteczność działań.

Jak wygląda naprawa pomp hydraulicznych w praktyce?

Prawidłowe działanie całej maszyny uzależnione jest od prawidłowej pracy pompy hydraulicznej. W pierwszej fazie rozbierany jest korpus pompy, a następnie demontuje się tłoczące zębatki. Dopiero wtedy można właściwie ocenić stan uszkodzenia. Pompa hydrauliczna, w której uszkodzone są koła zębate, będzie do uratowania, natomiast wszędzie tam, gdzie są głębokie rysy i wżery, trzeba będzie kupić nową pompę.

Każde naprawione urządzenie w Manflex.eu. zostaje poddane specjalnym testom, które potwierdzają ich gotowość do działania.

Naprawa i regeneracja pomp Bosch – kiedy jest niezbędna?

Wszelkie prace naprawcze są niezbędne, kiedy pompa zaczyna pracować bardzo głośno oraz wtedy, kiedy znacząco spada ciśnienie hydrauliczne w układzie. Powoduje to, że silnik i siłowniki mają o wiele mniejszą wydajność. Jest to znak, że z pompą jest coś nie tak i trzeba ją oddać w ręce specjalistów. Również duża ilość brokatu w oleju świadczyć może o usterkach.

Naprawione urządzenie oddaje się do rąk klienta, wraz z gwarancją na określony czas.

Naprawę, regenerację i serwisowanie warto powierzyć fachowcom, ponieważ tylko wtedy ma się pewność, że urządzenie będzie działać prawidłowo przez długi czas.

Redakcja Salamander

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.