Czarne baterie prysznicowe – Zobacz 3 najchętniej kupowane baterie!

Armatura łazienkowa obecnie dostępna jest nie tylko w kolorze chrom błyszczący, ale także i w praktycznie każdym innym kolorze. Podczas aranżacji łazienki wyobraźnia może stanowić jedyną granicę. Pomimo tak dużej różnorodności jednymi z częściej wybieranych są baterie prysznicowe czarne. Kolor czarny jest jednej strony odważny, z drugiej zaś niezwykle elegancki i intrygujący. Właśnie dzięki temu łazienki, w których znajdą się czarne baterie natryskowe są niezwykłe, inne i ciekawe pod względem wizualnym. W dzisiejszym wpisie chcemy przybliżyć 5 modeli czarnych baterii natryskowych, które cieszą się dobrymi opiniami wśród fachowców. Zapraszamy!

Bateria natryskowa podtynkowa Deante Jasmin

bateria natryskowa podtynkowa deante jasmin

Baterie natryskowe podtynkowe cieszą się w ostatnich sezonach sporym zainteresowaniem. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ właśnie te modele idealnie sprawdzają się przede wszystkim w łazienkach nowoczesnych, w których pożądany jest minimalizm. Baterie podtynkowe przez ekspertów uznawana są za niezwykle trwałe. Cały ich mechanizm schowany jest w ścianie, dzięki czemu nie są narażone na negatywne działanie wielu czynników.

Jednymi z lepszych są baterie natryskowe podtynkowe czarne Deante Jasmin. Na uwagę zasługuje także bateria natryskowa czarna Deante Anemon. Modele te posiadają prostą formę i satynowe wykończenie. Są także bezproblemowe podczas montażu. Wymienione baterie posiadają długą gwarancję producenta, która jest potwierdzeniem ich wysokiej jakości. Poza tym zostały wyposażone w wysokojakościową ceramiczną głowicę, dzięki której praca baterii Deante jest płynna i długo bezproblemowa.

czarna bateria natryskowa omnires darling

Kolejną propozycją jest czarna bateria natryskowa Omnires Darling. Ten model baterii ściennej cieszy się dużym uznaniem nie tylko wśród użytkowników, ale i fachowców czy projektantów wnętrz na całym świecie. Bateria natryskowa Omnires Darling została wykonana z najlepszych materiałów oraz z dbałością o każdy detal wykończenia. Poza tym została zaprojektowana w taki sposób, by po prostu zachwycać, przyciągać spojrzenia.

Bateria na końcu wylewki posiada aerator, dzięki któremu wypływająca woda miesza się z powietrzem, ma większą objętość, jest przyjemna podczas kontaktu ze skórą, a co najważniejsze – wody zużywa się po prostu mniej.

Bateria termostatyczna natryskowa Tres Cuadro Exclusive

bateria-termostatyczna-natryskowa tres cuadro exclusive

Czarną baterią natryskową, która jest nie tylko wyjątkowa pod kątem designu, ale także i parametrów technicznych, funkcjonalności jest bateria termostatyczna natryskowa Tres Cuadro Exclusive. Wystarczy wspomnieć tylko o tym, że wymieniona bateria natryskowa Tres posiada technologię Easy Clean oraz Touch Cool. Poza tym słuchawka, która znajduje się w zestawie wyposażona jest w system antical.

Modelem, który w sklepie lazienkiabc.pl cieszy się takzę sporym zainteresowaniem jest bateria natryskowa Corsan Trino. Model ten posiada specjalną powłokę Anti Wipe, dzięki której utrzymanie powierzchni w czystości jest bezproblemowe.

Redakcja Salamander

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.