Farba tablicowa magnetyczna – nowoczesny produkt

Rozwój technologiczny w dziedzinie wykańczania wnętrz jest widoczny w ofercie producentów. Farba tablicowa magnetyczna jest jednym z ciekawszych produktów, który sprawdza się przy tworzeniu nietypowych aranżacji. Produkt przeznaczony został do tworzenia powierzchni dekoracyjnych o właściwościach magnetycznych. Mieszanki dostępne są w postaci gotowej do użytku emulsji, którą można nałożyć bezpośrednio na wyrównaną i zagruntowaną powierzchnią. Farba tablicowa magnetyczna jest dostępna w kilku wariantach kolorystycznych, takich jak czarny, zielony czy granatowy.

Farba tablicowa magnetyczna – właściwości

Farba tablicowa magnetyczna to mieszanka na bazie farby ceramicznej wzbogaconej drobinkami metalu. Po wyschnięciu powierzchnia nadaje się do mocowania dekoracji magnetycznych. Nakładając więcej niż jedną warstwę, zwiększasz ilość farby i jednocześnie właściwości magnetyczne gotowej warstwy.

Farba tablicowa magnetyczna tworzy gładką i jednolitą strukturę, która umożliwia malowanie po niej kredą. Do daje dodatkowe możliwości do wykorzystania tego produktu przy tworzeniu aranżacji. Farba jest odporna na działanie wilgoci, dzięki czemu bez obaw można ścierać ją za pomocą mokrej szmatki czy gąbki. Ponadto struktura farby wykazuje się sporą odpornością na działanie czynników atmosferycznych, ścieranie czy inne uszkodzenia mechaniczne.

Popraw funkcjonalność stosując farby tablicowe magnetyczne

Prezentowana farba cieszy się zainteresowaniem głównie w miejscach, z których korzystają najmłodsi. Farba tablicowa magnetyczna może być wykorzystywana do aranżacji pomieszczeń czasowego lub stałego pobytu dzieci. Z jej pomocą stworzysz atrakcyjne miejsce dla przedszkolaków czy najmłodszych uczniów. Powierzchnia stworzona za pomocą farby upiększy plac zabaw oraz przestrzeń przed kawiarnią lub restauracją. Pomalowanie ściany z wykorzystaniem farby tablicowej magnetycznej przyciągnie do punktu dzieci, a wraz z nimi dorosłych.

Farby tablicowej magnetycznej możesz użyć także do aranżacji mieszkania. W pokoju dziecka poświęć jedną ścianą na tablicę, co pozwoli Ci uchronić pozostałe przed zniszczeniem. Także pomalowanie części ściany w kuchni czy przedpokoju może ułatwić przekazywanie sobie informacji przez członków rodziny. Do tablicy można przyczepiać ważne rachunki albo nanosić na nią informacje pisane kredą. Powierzchnie wykończone za pomocą farby tablicowej magnetycznej stworzą też ciekawe miejsce w obiektach firmowych, wspólnych biurach czy laboratoriach naukowych.

Redakcja Salamander

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.