Płytki ceglane czy to dobry pomysł?

Cegły kojarzą nam się ze starymi fabrykami i kamienicami, ale coraz częściej można je zobaczyć w nowoczesnych wnętrzach. Co więcej, wiele aranżacji salonów czy kuchni pokazuje, że stara cegła nie jest przeznaczona tylko do wnętrz industrialnych, ale świetnie się czuje w pomieszczeniu w stylu loftowy oraz vintage. Płytki ceglane, to doskonała ozdoba zarówno klasycznych jak i nowoczesnych domów. Ponadto stare cegły zachwycają swoją wytrzymałością i wytłumiają pokoje, w których się znajdują, dzięki czemu są niezwykle funkcjonalną oraz atrakcyjną ozdobą dla każdego pomieszczenia w Twoim domu.

Wybierz płytki ceglane, żeby stworzyć wyjątkowe aranżacje wnętrz

Płytka ceglana może kojarzyć się z industrialnym wystrojem, ale w nowoczesnych aranżacjach, projektanci chętnie z niej korzystają jako charakterystycznej dekoracji wnętrz. Cegła dekoracyjna może służyć do wykańczania ścian zarówno w kuchni, jak i w salonie czy łazience. Płytki ceglane doskonale sprawdzają się w dużych i przestronnych loftowych salonach, gdzie jasne meble i ściany będą dobrze łączyć się z ciepłem starej cegły. Kolor cegły rozbiórkowej świetnie sprawdza się także w stylu retro, gdzie może się znaleźć dużo drewnianych i kolorowych mebli, które bardzo dobrze prezentują się na tle tak wykończonej ściany.

Płytki z cegły w łazience, to coraz popularniejszy trend. Doskonały wyborem jest wyłożenie na jednej ze ścian cegieł, które bardzo ładnie prezentuje się w nowocześnie zaaranżowanej łazience w jasnej kolorystyce. Białe płytki i drewniane meble świetnie sprawdzą się w połączeniu ze ścianą, na której ułożymy płytki z cegły. Ponadto cegła, to dobry wybór do naszej kuchni, wyłożenie jej na jednej ścianie stworzy unikatowy twojego wnętrza zwłaszcza w połączeniu z szarymi i białymi meblami oraz z roślinami. Płytka ceglana sprawdzi się w każdym wnętrzu, zwłaszcza w stylu rustykalnym czy prowansalskim, gdzie tak wyłożone ściany będą stanowić doskonałą ozdobę.

Cegła dekoracyjna, wybierz atrakcyjne odcienie i udekoruj każde wnętrze

Cegła ozdobna, to zarówno sposób na wykończenie wszystkich ścian w pomieszczeniu jak i na stworzenie wyjątkowego akcentu w nowoczesnej aranżacji. Sklep z cegłami e-ceglanafantazja.pl, to miejsce, w którym znajdziesz wysokiej jakości płytki wykonane z cegieł rozbiórkowych. E-ceglanafantazja.pl, to firma, która specjalizuje się w przetwarzaniu cegły rozbiórkowej na wysokiej klasy płytki ceglane, które mogą być fundamentem stylu retro w Twoim domu, ozdabiać ściany rustykalnej kuchni, czy stworzyć unikatowy akcent w Twoim przestronnym salonie.

Redakcja Salamander

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.