Wyobraź sobie, że planujesz dużą inwestycję budowlaną, która będzie wymagać od Ciebie skompletowania doświadczonego zespołu operatorów i wynajęcia specjalistycznych maszyn do najbardziej zaawansowanych zadań. W takiej sytuacji warto powierzyć swój los profesjonalistom i postawić na sprzęt z najwyższej półki.

Maszyny najwyższej jakości gwarancją sukcesu

Decydując się na duże przedsięwzięcie, kilka kwestii jest kluczowych. Przede wszystkim warto pomyśleć o oszczędności (wynajmując, płacimy jedynie wtedy, gdy potrzebujemy danej maszyny), dostępności (szeroka gama pozwala dobrać sprzęt do indywidualnych wymagań), profesjonalnym i kompleksowym serwisie (wielką zaletą będzie jego mobilność), a także znaleźć firmę, która zdejmie z nas obowiązki certyfikowania i przeprowadzania badań technicznych sprzętu (dzięki temu będziemy mogli skupić się głównie na postępie zaplanowanych prac).

Wszystkie te wymagania spełnia RIWAL, który w aktualnej ofercie posiada blisko 19 000 maszyn na wynajem przeznaczonych do wykonywania najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zadań – https://www.riwal.com/poland/pl-pl/wynajem/flota. W obecnej flocie znajdują się:

  • podnośniki nożycowe (oferta obejmuje zarówno modele elektryczne, jak i zasilane spalinowo),
  • podesty przegubowe (również dostępne w dwóch wersjach – elektrycznej oraz spalinowej),
  • podnośniki masztowe,
  • podesty na przyczepach,
  • zwyżki teleskopowe,
  • ładowarki teleskopowe (warianty obrotowe również znajdują się w bieżącym asortymencie),
  • wózki widłowe.

Kompleksowe wsparcie serwisowe podstawą wydajnej pracy

Na samym sprzęcie oferta RIWAL się nie kończy! Prócz maszyn z najwyższej półki, klient może skorzystać z kompleksowego wsparcia serwisowego. Oznacza to, że w przypadku awarii, któregoś z podestów, pomoc nadejdzie ekspresowo, a dzięki temu przestój w pracach zostanie zredukowany do minimum. Ekspresowo, czyli jak? Zazwyczaj średni czas od zgłoszenia do naprawy maszyny przez wykwalifikowanych pracowników technicznych nie przekracza 6 godzin.

Cenisz sobie solidność i lubisz pracować z profesjonalistami? Postaw na ofertę RIWAL – to mistrzowie w swoim fachu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here