Wygodne fakturowanie w firmie lub w domu!

Fakturowanie kojarzy się z wystawaniem faktur w firmie, która świadczy usługi sprzedaży określonych produktów. Przygotowanie dokumentacji potwierdzających zawarcie transakcji sprzedaży nie musi jednak odbywać się tylko w firmie. Coraz więcej powstaje jednoosobowych działalności gospodarczych. Wystawianie faktur to czynność, którą można wykonać również w domu. Wystarczy tylko połączenie z internetem i wszystko jest możliwe. Jaki program będzie tak uniwersalny, że pozwoli fakturować z każdego miejsca na świecie? Poniżej odpowiedź.

Program do fakturowania z każdego zakątka świata

Szukając program do faktur, który umożliwi fakturowanie z dowolnego miejsca na świecie znaleźliśmy program Faktura Small Business Handel od firmy Mega-Tech. Producent tego oprogramowania funkcjonuje już ponad 11 lat i ciągle aktualizuje wprowadzane rozwiązania. Wspomniane modyfikacje najczęściej spowodowane są zmiennością przepisów prawnych. Użytkownik programu Faktura Small Business Handel wystawi więc faktury zgodne z regulacjami np. z dopiskiem o split payment czy wygeneruje plik JPK. Program można używać z każdego miejsca na świecie. Wystarczy tylko zainstalować go na komputerze, który będzie służył do fakturowania. 

Funkcje, na które warto zwrócić uwagę

Z przydatnych opcji, które posiada program Faktura Small Business Handel można wyróżnić możliwość jednoczesnego przygotowania faktur oraz zarządzania stanami magazynowymi. Program ten umożliwia bowiem wystawianie faktur VAT, bez VAT, korekt, proform, not i wiele więcej dokumentów z jednoczesnym pobieraniem ilości wskazanych towarów z magazynu. Takie rozwiązanie pozwala sprawdzać stany posiadanych produktów oraz wskazać ewentualne braki. Przygotowany moduł magazynowy pozwoli również wygenerować podstawowe dokumenty magazynowe czy szybko przeprowadzić inwentaryzację. Oprogramowanie umożliwia także tworzenie kartotek towarów, klientów, cenników, ofert, zamówień czy kompletów widocznych na fakturze jako jeden produkt. Użytkownik wystawi faktury w kilka minut, gdyż może skorzystać z opcji, która pobierze dane kontrahentów automatycznie z CEIDG na podstawie numeru NIP firmy, podobnie jak średni kurs waluty. Dokumenty można wysyłać do klientów e-mailem, eksportować do znanych programów księgowych oraz na ich podstawie analizować przygotowane raporty i statystyki.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcom i chcesz wygodnie fakturować to na pewno warto sprawdzić program oferowany przez Mega-Tech. To dobry i bardzo praktyczny sposób na szybkie fakturowanie z dowolnego miejsca, w którym prowadzi się własną firmę.

Redakcja Salamander

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.