Mieszkania prosto od dewelopera w najlepszych cenach

Szukasz swojego pierwszego gniazdka? Mieszkasz w Warszawie, Olsztynie, Gdańsku lub Szczecinie. Sprawdź szeroką gamę mieszkań w firmie polnord. W poniższym artykule znajdziecie kilka wskazówek, na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu mieszkania oraz jakie mieszkania znajdują się w ofercie dewelopera.

W centrum, czy na zaciszu 

Pierwszym, jednym z ważniejszych kwestii podczas wyboru mieszkania jest jego lokalizacja. Każdy z nas powinien się zastanowić, czy chce postawić na ciszę i spokój, w oddali od centrum, czy raczej komfort dostępu do sklepów, szkół, czy pracy. Każda inwestycja jest jednak tak lokalizowana, aby była ona dobrze skomunikowana z centrum miasta. 

Metraż nowego mieszkania

W zależności od preferencji należy zastanowić się nad metrażem mieszkania. Najczęściej zależy ona od funkcji, jaką ma spełniać – mieszkanko dla nowożeńców, czy mieszkanie pod wynajem. Największym zainteresowaniem cieszą się przytulne kawalerki – niezwykle przestronne i jasne. 

Zalety mieszkań od dewelopera

Obecnie wiele słyszy się o niefunkcjonalnych mieszkaniach, które mimo nawet większej powierzchni nie spełniają wymogów kupujących. Polnord zapewnia swoim klientom wysoki poziom wykończenia mieszkania. Do zalet rozmieszczenia i wyposażenia lokali zaliczają się:

  • Dwustronne mieszkania
  • Duże tarasy i balkony
  • Widne aneksy kuchenne
  • Garderoby
  • Ustawne salony i sypialnie na planach kwadratu i prostokąta
  • Wideodomofony

Na wizualizacjach mieszkań można sprawdzić udogodnienia w mieszkaniu tj. wspomniana wcześniej garderoba, czy osobna łazienka. Co ważne większość bloków jest budowana w kompleksach, dzięki czemu na terenie osiedla znajdują się liczne lokale usługowe. 

Wykończenie mieszkania

W ofercie firmy istnieją trzy standardy wykończenia mieszkania: srebrny, złoty oraz platinum. Do głównych korzyści wyboru takich wykończeń zalicza się:

  • Nadzór doświadczonych ekspertów nad realizacją prac oraz profesjonalną pomoc projektanta podczas aranżacji wnętrz
  • Najwyższej jakości materiały remontowe docenianych producentów
  • Terminowość prac wykończeniowych
  • Szeroki wybór mebli do kuchni, sprzętu AGD i oświetlenia w pakietach

Największy deweloper w Polsce

POLNORD SA to jedna z największych i najbardziej doświadczonych firm działająca w sektorze budowlanym i deweloperskim w Polsce. Jest również notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma sprzedaje mieszkania oraz lokale usługowe. Co ważne na stronie można odnaleźć promocje na wybrane mieszkania w danych lokalizacjach. Ceny maleją o około 100zł /m kwadratowym. 

Redakcja Salamander

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.