Okna Salamander – co to za system?

Jeżeli jesteś na etapie projektowania budowy domu lub już zacząłeś swoją przygodę z budownictwem, dość prędko natrafisz na temat okien. Pełnią one ważną funkcję w każdej zabudowie i warto zastanowić się nad wyborem odpowiednich, które spełnią nasze oczekiwania i posłużą lata.

Filozofią firmy Slamander to przede wszystkim konsekwencja w realizowaniu projektów oraz odwaga wdrażania ciekawych, innowacyjnych pomysłów. Rozpoczynając przygodę z Salamandrem, nie sposób nie wspomnieć o świetnych pracownikach, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności, aby spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Salamander Window & Door Systems to lider europejskich dostawców energooszczędnych systemów profili okienno-drzwiowych z PCW.

Okna Salamander to jeden z najlepszych wyborów, jakich można dokonać w swojej firmie oraz domu prywatnym. Co ciekawe, okna w dzisiejszych czasach to nie tylko wyjście na świat. Mówią one dużo o estetyce budynku i indywidualności klienta. Ważny jest również kolor i jakość produktu. Jednak największą zaletą okien Salamander jest ich gwarancja bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości – dobrze dobrany produkt będzie służył na wiele lat użytkowania.

Okna Salamander można podzielić na dwa systemy okienne: Salamander Streamline oraz Brügmann: blueEvolution. 
Ten pierwszy dedykowany jest dla osób, dla których cenny jest najwyższy komfort mieszkania. Serie profili Streamline AD oraz MD to połączenie bezpieczeństwa oraz wysokiej izolacji akustycznej i termicznej. Są również łatwe w czyszczeniu oraz odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Charakteryzują się bardzo długą żywotnością oraz są wyprodukowane z najwyższej jakości tworzyw sztucznych. 
System Brügmann: blueEvolution jest nazywany systemem przyszłości. Ma głębokość 82 mm. Najważniejszym aspektem tego systemu jest połączenie wysokiej oszczędności energii i technologii uszczelniania, która jest innowacyjna i na najwyższym poziomie. Przeznaczeniem systemu są domy pasywne. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu konstrukcji ram i skrzydeł, które są specjalnie zoptymalizowane – posiadają termicznie ulepszone zespolenie krańcowe i izolujące oraz potrójną szybę – dzięki temu nie tracimy ciepła, co jest równoznaczne z dużą oszczędnością. 

Co ciekawe, firma proponuje również systemy okiennic. Kojarzące się nam nieco z wiejskim domem w zacisznym lesie, są świetnym rozwiązaniem jako ochrona przed światłem oraz hałasem. To również ochrona przed zimnem i wiatrem. Dzięki świetnemu wykonaniu oraz swojemu atrakcyjnemu wyglądowi są świetną alternatywą dla tradycyjnych rolet.

Redakcja Salamander

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.